Profil společnosti | Historie | Návrhy a realizace | Provozní řád | Kidware

Firma Time Out Plus pro Vás navrhuje, staví a provozuje dětské koutky v nákupních centrech a hypermarketech v České republice a na Slovensku. První dětský koutek byl otevřen počátkem roku 1998 v Centru Černý Most Praha, zatím poslední v říjnu 2009 v nákupním centru Mlyny Nitra.

Dětské koutky jsou stavěné podle nejpřísnějších německých norem, a vyhovují všem požadavkům z oblasti hygieny a bezpečnosti dětí. V každém dětském koutku najdete vstupní halu s uzamykatelnými skřínkami. Jejich optimální velikost Vám umožní odložit dětské kabátky a obuv i v zimním období. V každé skřínce najdete ochrannou vestičku s číslem (při malování a ostatních výtvarných zábavách se výborně hodí). Číslo na vestě nám pomůže pro rychlé vyhledávání dítěte v případě jeho vyzvednutí. Při vstupu do DK pracovnice na recepci zapíší dítě do počítače, kde se zobrazuje čas strávený v DK, a dítě pustí dovnitř.

Registrace probíhá digitálně a údaje o dítěti nám zůstanou uložené. Tím se zkrátí další příjem pouze na 5 sekund. Informace o dítěti nám pomáhají k individuálnímu přístupu ke každému dítěti. Při každé návštěvě dostane každé dítě sladkou pozornost. Vaše data jsou softwarově chráněné a nikdy nebyly a nebudou zneužité na komerční účely. Naša firma respektuje zákon, jsme tedy zaregistrovaní na úřadě pro ochranu osobních údajů.

Uvnitř koutku na Vaše ratolesti čeká dostatek zábavy - nemusíte mít starost, že by jim po dobu Vašeho nakupování bylo smutno, a nebo se nudili. Pokud přece Vaše dítě "nemá svůj den" kontaktujeme Vás přes mobilní telefon, či místním rozhlasem.

Především skluzavka do balónků (kdo by se nechtěl sklouznout?), velká hrací plocha s množstvím her a hraček je také určitě nenechá lhostejnými. Jako protiklad k aktivní zóně je tu vždy velký stůl na výtvarné aktivity. S pomocí pedagogických pracovnic si děti vystřihují, malují, lepí a stavějí stavebnice. Pasivní zónu zastupuje minikino (videoprojekce na plátno, nebo širokoúhlá televize se zadní projekcí), kde si děti odpočinou v případě únavy. Jako jediní máme povolení společnosti Warner Brothers a Disney vysílat v minikině příhody jejich kreslených hrdinů Looney Tunes, a dalších.

V každém DK samozřejmě nechybí ani dětské toalety, sprcha (v případě, že se Vaše dítě "zapomene", zbavíme ho nečistoty a poskytneme náhradní oblečení - tato služba je zdarma), výdejník pitné vody ROSANA, lékárnička apod. O děti se starají zkušené pracovnice se zdravotnickým či pedagogickým vzděláním. Naší prvořadou úlohou je bezpečí Vašeho dítěte a můžeme otevřeně říci, že jsme nikdy nezaznamenali vážný úraz. Drobné zranění, pokud se už přihodí, jsou odborně ošetřené a jste o nich vždy informováni.